Založ si blog

neupravený text.

….Nestretol si  sa niekedy s niečim podobným? Prešiel si celý svet, veľa si čí tal a ja len tápam, asi som na to príliš primitívna. Hm premýšlam, je fakt  vhodné pytať sa to? De javu je moment okamihu opakujúceho sa deja, všakže?  No a mne sa to  deje nejak často. Myslim si, že to len moja mysel plánuje  čo sa stane. Dnes sa mi to stalo znova. Nebolo to tak silné a hlboké ako obvykle, alebo kdysi na začiatku, keď som ešte nevedela ten pocit zaradit. V momente keď som čítala jeden článok, bez toho aby som ho videla predtým som si uvedomila ze som to  už  vlasnte čitala. Ale viem,dnes to bolo prvý krát a potom mi hlavou prebehol celý nastavajúci. Neviem či to chápeš,  či ja sa dobre vyjadrujem. Ako by som vedela, že sa dnes s tebou nestretnem aj ked sme boli dohodnuty a že sa udeju nasledne uplne iné veci. A takto sa mi to deje stále.  Na čo je to všetko dobre?…..

 

 

22.06.2018

To ste si asi povedali.čo to je za bezvýznamnýný vylev v tom poslednom texte.Tá ženská je totálne trápna. Mala by sa spamatovať, a niekto by jej mal konečne povedať, že to čo tam splieta viac »

email. pre neznámeho muža(prvá časť), neupravená.

18.06.2018

písane z telefonu LG vine, opravovan na rýchlo pre blog a čitatelnosť rozuzlenie určite nastane:-) Pozdravujem Vás Pavle. Ako sa Vám darí? Určite máte veľa práce veď kto by dnes nemal. Však? viac »

múza v mužsko rode

09.04.2018

Možno som Blázon a možno zúfalec dobrodruh. A možno ta len milujem ako skrytú stárnku nevyjadrenej duše. Škriepky vo mne priečia chlpky v lone Si múza v možskom rode. Vrásky a bremená liečiť viac »

danko

Dekan právnickej fakulty: Práca s rovnakým názvom ako Dankova, sa stratila

17.10.2018 13:20

Rigoróznu prácu s názvom Verejná správa a jej charakteristické črty, obhájenú v roku 1999, vedenie Právnickej fakulty UK v Bratislave vo svojom archíve nenašlo.

obchvat D4 R7

Polícia počas zásahu zadržala 26 osôb v súvislosti s envirokriminalitou

17.10.2018 13:01

Obvinenie voči konkrétnej osobe polícia zatiaľ nevzniesla.

parlament,

Poslanci schválili zákon o odpadoch

17.10.2018 12:59

Novela rieši aj požiadavku na uzatvorenie skládok, ktoré porušujú nariadenia Európskej únie.

peniaze, dôchodok, penzia, seniori

Starnutie populácie môže viesť k dlhšej recesii hospodárstva

17.10.2018 12:53

Starnutie európskej populácie by mohlo permanentne "škrtiť" menovú politiku a viesť k dlhšej recesii a slabšiemu zotavovaniu.

radka7611

keď nie je priečinok na myšlienky, šupnem ich sme, nech nezabúdam. Predieram sa lavicami, pletiem sa po pod nohy. Prežívam. Nie ste my ľahostajný. Mala som len 23 asi viem prd o tom ako treba žiť. Takých ako mňa je do aleluja. Pivnice, šachty, odpadové rúry, polia, lesy. Parížske ulice, kráľovské dvory. Asi vás potrebujem. Nemám rada zložite vetné konštrukcie, cudzie slová, neovládam gramatiku a v živote som nič poriadne nenapísala. Naše duše do seba nevediac narážajú a pre hluk nákladiakov, ich nepočujem. chcem reagovať na podnety ktoré mi prídu do cesty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 18
Celková čítanosť: 11594x
Priemerná čítanosť článkov: 644x

Autor blogu